Домой Видео Це наша земля: Донецьк, Мар’їнка — форпости Збройних сил України (відео)

Це наша земля: Донецьк, Мар’їнка — форпости Збройних сил України (відео)

38
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Звичайною машиною туди не доїдеш — дорога розбита мінами та снарядами. Тому за нами прийшов позашляховик. Поки їдемо — водій Віктор вводить нас в курс.
Шахта «Бутівка» — це крайня позиція української армії, форпост наших сил між Авдіївкою та Донецьком. Тут до цього часу свистять кулі. Не зважаючи на спроби світових лідерів дипломатією зупинити війну, російсько-терористичні війська продовжують обстріли укріплень наших воїнів.

Один з бійців, з позивним «Вітер», розповідає про актуальну ситуацію і одразу ж зазначає хто і чому по той бік окопів не може заспокоїтись.
На будівлях вже немає живого місця, а товстостінну цегляну трубу терористи завалили, обстрілюючи її з танків та гранатометів. Боялися наших коректувальників. У залишках конструкції до цього часу стирчать нерозірвані гранати.
В бліндажах трохи тіснувато, але тепло й весело. Хлопці емоційно розповідають про брехливий телевізор. На жаль, крім російської пропаганди тут дивитися нема чого. Про українські новини армійці дізнаються з газет та телефоном від рідних.
Покидаємо передову — на розбитих стінах висять ікони, а про настрій йти до останнього говорять шеврони бійців — «Шахта Бутовка – це наша земля!»
Синхрони за порядком: Віктор – водій; позивний «Вітер» — офіцер ЗСУ; Олександр, позивний «Чех»; Микола – боєць; Віталій, позивний «Балу».

Мар’їнка. Як українці борються з пихатістю терористів

Військове телебачення України