Домой Видео Семенченко и Соболев устраивают провокации, прикрываясь своими корочками

Семенченко и Соболев устраивают провокации, прикрываясь своими корочками

44
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Народные депутаты от Самопомощи Семен Семенченко и Егор Соболев в очередной раз попались на лжи.

Вначале они соврали, что полиция избила помощника нардепа из Самопомощи Егора Соболева Виталия Чернявского («Саса Савченко»). На самом деле это была провокация.

Вначале был звонок о заминировании Криворожского Горсовета. Здание покинули все, кроме Чернявского, который провоцировал полицию, а потом сымитировал, что его избили.

На видео также видно, как Семенченко бьет начальника полиции Кривого Рога полковника Анатолия Лютого. В нападении принимают участие несколько боевиков, которых Семенченко привез в Кривой Рог для захвата горсовета.
Это видео демонстрирует также как помощник еще одного нардепа тот Самопомощи Егора Соболева Виталий Чернявский, не обратив внимание, что его снимает камера, имитирует, что его избил полицейский.

Комментарий ситуации Богдан Карпенко

До вашої уваги відео, на якому правоохоронець ввічливо просить полишити приміщення помічника Є.Соболєва через повідомлення про замінування.

На цьому ж відео ви бачите постійні відмови помічником нардепа Є.Соболєва полишити приміщення 00:29. На вимогу, йому вкотре представляються. Далі ви бачите помічника Є.Соболєва, який, згідно повідомлень Семена Семенченка, має «Растяжение- деформация шейных связок и ушиб мягких тканей головы», при цьому цілий не ушкоджений (1:43) і бадьорий повідомляє про побиття по телефону і не може вказати (3:10) де і як йому нанесли такі «тяжкі травми», слідів котрих на відео також не видно.

Зате що видно на відео?
1. На відео видно, як помічник народного депутата Є.Соболєва відмовляється виконати законну вимогу від правоохоронців і не може обгрунтувати свою відмову.

2. На відео видно, як народний депутат Семен Семенченко погрожує правоохоронцю, котрий при виконанні службових обов’язків — 3:35

3. На відео видно, як інша особа штовхає правоохоронця, котрий при виконанні службових обов’язків — 3.42

4. На відео видно, як народний депутат Семен Семенченко нападає на правоохоронця, котрий при виконанні службових обов’язків — 4:24

5. На відео видно, як народний депутат Семен Семенченко штовхає правоохоронця, котрий при виконанні службових обов’язків — 4:28

Ось повідомлення від народних депутатів Семена Семенченка і Єгора Соболєва у фейсбуці, які не відпровідають тому, що демонструє відео:

Семен Семенченко
5 грудня о 22:39
Начальник полиции Кривого Рога полковник Лютый с группой лиц только что избил помощника народного депутата Украины Егора Соболева, ветерана АТО прямо в здании исполкома. При свидетеля

Єгор Соболєв
5 грудня о 23:25
Начальник Криворізької поліції Лютий схопив за горло і вдарив головою об стіну мого помічника Віталія Чернявського.

Семен Семенченко додає 6 нових світлин.
Вчора о 3:13
Отвезли Виталия в больницу, а потом в гостиницу. Растяжение- деформация шейных связок и ушиб мягких тканей головы. Ничего страшного, по сравнению с тем что он видел на фронте.

Отже, у мене питання: до яких пір народні депутати прикриваючись імунітетом будуть нападати на силовиків (Парасюк, Семенченко) і не нести за це відповідальність, та бездоказово обвинувачувати і піднімати людей на протест відвертою брехнею? Вам, депутатам Самопомочі, які переглянуть це відео, ось вам, не тому кримському аферисту і російській істеричці, а вам не соромно бути у цій компанії? Чи ви будете по одному виходити, лиш би не зачіпити часом словом двох провокаторів?

 

Как говорится, в качествен «контрольного» аналогичное видео Громадське ТВ.