Домой Досье Генпрокуратура вызывает на допрос бывшего и.о. генпрокурора Мохницкого

Генпрокуратура вызывает на допрос бывшего и.о. генпрокурора Мохницкого

21
0
ПОДЕЛИТЬСЯ
Prosecutor General of Ukraine Oleh Makhnytskyi

Отчаявшись ждать, Генеральная прокуратура разместила на своём сайте официальную повестку — «Для допиту як свідка до слідчого Генеральної прокуратури України викликається Махніцький О.І.»

В сообщении Генпрокуратуры сказано:

«Відділом з розслідування злочинів, скоєних працівниками органів прокуратури управління з розслідування злочинів, скоєних працівниками правоохоронних органів Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактами перевищення службовими особами Генеральної прокуратури України своїх службових повноважень, які чинили перешкоди в проведенні досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами протидії протестним акціям, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України.

В ході проведення досудового розслідування вживаються заходи щодо виклику для допиту як свідка у вказаному кримінальному провадженні колишнього в.о. Генерального прокурора України Махніцького О.І., оскільки останній на систематичні виклики до слідчого не з’являється.

Разом з тим в матеріалах кримінального провадження наявна інформація, отримана в ході проведення досудового розслідування з управління кадрового забезпечення ГПУ щодо місця проживання та засобів зв’язків Махніцького О.І.

У період з грудня 2015 року – лютого 2016 року органом досудового слідства здійснювались телефонні дзвінки на номер, який перебував у користуванні колишнього в.о. Генерального прокурора України Маніцького О.І., з метою запросити останнього для допиту як свідка у вищевказаному кримінальному провадженні, однак в ході вказаних дзвінків встановлено, що даний номер оператором мобільного зв’язку не обслуговується.

Одночасно, за допомогою засобів поштового зв’язку, рекомендованим пріорітетними листами направлено повістки Махніцькому О.І. за адресами його проживання у м. Львові та м. Києві, однак повістки повернулися до Генеральної прокуратури України у зв’язку з тим, що адресат за вказаними адресами не проживає.

Махніцький Олег Ігорович викликається до старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Козюри Р.О. для допиту як свідка у кримінальному провадженні».

После отставки Мохницкого в СМИ появлялась различная информация о нём, например, о покупке им зарубежной недвижимости. 

По утверждению Сергея Лещенко, под санкции Евросоюза Дмитрий Фирташ и Сергей Левочкин не попали птому, что их фамилии не подал тогдашний Генпрокурор «свободовец» Олег Майхницкий.