Домой Видео Звернення командира 93 окремої механізованої бригади до журналістів

Звернення командира 93 окремої механізованої бригади до журналістів

30
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

7 грудня 2015 року на телеканалі ICTV у програмі «Дістало» вийшов у ефір сюжет про мародерство українських військовослужбовців поблизу Донецька.

Журналісти натякають громадськості на те, що кримінальною діяльністю займаються бійці 93-ої ОМБр.

З доказів: відео зруйнованих помешкань незрозумілого походження, закадровий текст невстановленої особи зі зміненим голосом, приховані зйомки (з яких, до речі, абсолютно не зрозуміло, хто саме мародерив у селищі Водяне) і… зйомки «відбитків брудних берців» у квартирах. Порівняйте будь-ласка хоча б коментар офіційного представника бригади команді програми «Дістало», який з’явився у сюжеті (дивіться з 8 хв.40сек.)https://www.youtube.com/watch?v=Xf3FN…, з тим, що він казав насправді.

Деякі програми на українському телебаченні вдаються до відверто «путінських» засобів перекручення інформації.

Відео з селища Водяне знімалося більше тижня тому. У попередній програмі журналісти звинуватили військовослужбовців у тому, що ми ускладнюємо роботу преси в зоні проведення АТО. Тоді так само медійники використовували заборонену законодавством приховану зйомку. І так само тоді не було наведено жодних(!) доказів. Лише поливання брудом тих, хто кожного дня під обстрілами тримає позиції.
P.S. До речі, керівництво 93-ої ОМБр суворо присікає усі прояви мародерства. Про це свідчать подання від бригади до Військової прокуратури та Військової служби правопорядку. І саме до цих органів рекомендував журналістам звернутися за коментарем представник бригади під час інтерв’ю.

ЗВЕРНЕННЯ КОМАНДИРА 93 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ ДО ЖУРНАЛІСТІВ
Шановні журналісти!
У країні йде війна. Це на власні очі бачите ви, коли приїжджаєте до позицій нашої бригади. Коли чуєте у доповідях інформацію про наших ранених та загиблих побратимів. Армія і, зокрема, 93 окрема механізована бригада – це складний механізм, який складається з тисяч індивідуальностей. Чи всі вони є сумлінними? На жаль, ні. Але робота щодо їх виховання триває щодня і щогодини. До речі, із вашою допомогою.
Наша бригада не зацікавлена у приховуванні ганебних чи кримінальних явищ. Взагалі, у приховуванні будь-якої інформації, крім тієї, від якої залежить життя наших військовослужбовців: це розвіддані, чисельність наших підрозділів, їх розташування тощо.
Тому прикро, коли деякі ваші колеги необґрунтовано поливають брудом військову частину, яка кров’ю і важкою працею довела свою професійність (зокрема, й у роботі з пресою). Чи трапляються недоліки? Так, трапляються. Чи мовчимо ми про них? Ні.
Наголошуємо: нам приємно працювати з вами. Ми зацікавлені у вашій роботі. До речі, як і ви у нашій. Просимо ставитися з розумінням до певних нюансів нашої діяльності. А ми так само будемо йти вам назустріч. Але ставитися з розумінням до наклепу ми не будемо. До зневаги і до брудної маніпуляції нашими словами – так само. 93-тя бригада – наш дім, наша родина. Ми пишаємося тим, що служимо тут, і не дамо робити рейтинги на паплюженні нас тим журналістам, які вибрали для себе формат пропутніських телепрограм і певним чином працюють в інтересах ворога. Адже уявіть, яка радість для сепаратистів і російських найманців дивитися сюжети на кшталт програми «Дістало!» каналу ICTV від 07.12.2015 року і використовувати їх проти усієї України.
Без жодних доказів і фактів нас звинувачують у ганебних злочинах. Наші коментарі перекрутили і виставили у негативному світлі людину, яка є героєм 93-ої бригади, яку шанують військовослужбовці і цивільні.
Дякуємо усім Журналістам, хто став на нашу підтримку. Розуміємо, що це справа честі для вас. Попри професійну солідарність, ви не промовчали. Показали, що ви такі самі воїни за Україну, як і ми.
Запевняємо, що брудні провокації когось з ваших колег жодним чином не вплинуть на наше ставлення до преси в цілому. Раді вам, чекаємо на вас! Просимо поширити це звернення серед колег, аби всі знали, що ми завжди відкриті до роботи з медіа.
Слава Україні! Україна понад усе!
З повагою до української преси,
Командир 93-ої омбр
полковник В.В. КЛОЧКОВ

Повна версія коментаря заступника командира 93-ї окремої механізованої бригади по роботі з особовим складом (позивний «ТОПОЛЬ») програмі «Дістало!», канал ICTV, від 07.12.2015 року: